ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ ГОСТИ НА GAMERS FORUM

За да ползвате ликовете които са дадени в форума на този сайт, трябва да си направите нова регистрация Извиняваме се за създаденото не удобство, но се надяваме, че е за доброто на всички наши потребители!


Join the forum, it's quick and easy

ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ ГОСТИ НА GAMERS FORUM

За да ползвате ликовете които са дадени в форума на този сайт, трябва да си направите нова регистрация Извиняваме се за създаденото не удобство, но се надяваме, че е за доброто на всички наши потребители!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обичаен проблем с компа

 :: Gamer :: PC Игри

Go down

Обичаен проблем с компа Empty Обичаен проблем с компа

Писане by Decorayah Сря 28 Сеп 2011, 04:00

Компютъра ми е старичък, ама не е чак прекалено зле, въпреки че видео картата ми е яко зле вече. От както го имам, винаги игрите (почти всички, които някога съм играл на него) са ми вървяли зле, въпреки че съм покривам препоръчителните изисквания. Сега проблема е с Fallout 3. Покривам всички препоръчителни изисквания, но дори на минимални настройки върви ужасно, с много засичане. Повече информация за компа ми:

Intel Pentium D , CPU 3.4Ghz, двуядрен
RAM: 2Gb DDR2
Видео карта: АТI Radeon x1300/x1550 series, 895mb, core clock in Mhz 446, memory clock in Mhz 297.

Препоръчтелните изисквания на играта са: Intel Core 2 Duo processor,
2 GB RАМ,
Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM.

На мен ми се струва, че ги покривам, ама... Идеи защо става така? ( хубаво е да отбележа, че винаги игри с по-скромни изисквания са ми вървяли зле, дори разни със смешна графика от 2004-та примерно ми засичат, особено на сенки/пушеци и подобни).

Decorayah
Members
Members

Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 1
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: Gamer :: PC Игри

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите